Starptautiskās Hokeja federācijas prezidents Renē Fāzels pasniedz Pola Loika balvu Kirovam Lipmanam.

Kirovs Lipmans bija Latvijas Hokeja federācijas prezidents no 1994.-1995. gadam un no 1998.-2016. gadam. Viņa vadības laikā hokejs Latvijā piedzīvoja stabilu attīstību – mūsu izlase pastāvīgi spēlēja elites divīzijā, piedalījās četros olimpiskajos turnīros pēc kārtas, kā arī vietu augstākajā divīzijā izcīnīja U18 un U20 hokeja izlases, savukārt nozīmīgākais K. Lipmana vadībā īstenotais projekts ir 2006. gada Pasaules hokeja čempionāta organizēšana Rīgā.

Par saņemto apbalvojumu K. Lipmans atzīmē: „Šis noteikti ir viens no svarīgākajiem mirkļiem manā mūžā, bet reizē šī ir liela diena arī visai Latvijas hokeja ģimenei! Pola Loika balva ir ne vien personīgs sasniegums man kā bijušajam Latvijas Hokeja federācijas prezidentam, bet šajā atzinībā vēlos dalīties ar ikvienu, kurš veltījis pūles, lai hokejs kļūtu par Latvijas nacionālo kaislību jau drīz vien pēc mūsu valstiskās neatkarības atjaunošanas.” K. Lipmans arī izsaka personīgu pateicību IIHF prezidentam Renē Fāzelam un Krievijas Hokeja federācijas prezidentam Vladislavam Tretjakam par profesionālo atbalstu un padomiem.

Beļģu hokejista un bijušā IIHF prezidenta Pola Loika vārdā nosaukto balvu IIHF kopš 1998. gada piešķir par izcilu ieguldījumu starptautiskā hokeja attīstībā un IIHF organizācijā.