Prāta Spēles „Labi būt veselam!” aicina visu paaudžu un zināšanu līmeņu entuziastus neformālā gaisotnē pārbaudīt zināšanas par veselību, medicīnu, ķīmiju, farmāciju un saistītām tēmām. Interesenti aicināt veidot savu komandu un apmeklēt kādu no četrām spēlēm, sacenšoties par iespēju tikt finālā.

Prāta spēles notiks sestdien, 18. augustā, plkst. 13.00, 14.30, 16.00 un 17.30 Farmācijas muzejā Vecrīgā, Vāgnera ielā 13. Katras spēles ilgums būs 1 stunda.
Lai piedalītos, sapulcē ģimeni un draugus 2-6 cilvēku komandā un nāciet uz Farmācijas muzeju 10 minūtes pirms spēles sākuma. Katras spēles labākajām komandām dalība finālā pulksten 19.00. Dalība spēlēs bez maksas, turklāt uzvarētājus gaidīs balvu grozs no Grindeks!

Vienlaikus Lucavsalā no plkst. 11.00 līdz 18.00 līdzās Rīgas svētku aktīvajai zonai un sporta pasākumiem, svētku viesiem noderīga programma būs Grindeks teltī, kur mazākie viesi aicināti piedalīties spēlē par zāļu drošību, ģimenes nofotografēties kopā ar Lactobex® vīriņu, kā arī interesenti pārbaudīt savas veselības parametrus un saņemt noderīgus padomus labsajūtas uzlabošanai!