Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Par Grindeks

Dibināts 1946. gadā, šogad Grindeks atzīmē savu 75 gadu jubileju. Šodien mēs esam vadošais zāļu ražotājs Baltijas valstīs, kurš vairāku gadu gaitā ir palīdzējis miljoniem pacientu visā pasaulē.

Mūsu produkti ir pieejami 90 pasaules valstīs. Svarīgākie Grindeks eksporta tirgi ir ES valstis, Krievija un citas NVS valstis, ASV, Kanāda un Japāna. Grindeks produktu portfelī ir oriģinālie produkti, patentbrīvie medikamenti un aktīvās farmaceitiskās vielas. Visi produkti ražoti atbilstoši augstajām pasaules drošības un kvalitātes prasībām.

Lai palīdzētu cilvēkiem pārvarēt veselības problēmas, mēs fokusējamies uz sirds un asinsvadu, centrālo nervi sistēmu ietekmējošo, pretvēža un diabēta ārstēšanas medikamentu ražošanu. Mūsu mērķis ir uzlabot cilvēku dzīvi un padarīt veselības risinājumus pieejamus mūsu pacientiem.

Gadu gaitā Grindeks ir kļuvis par mūsdienīgu, visā pasaulē atpazīstamu farmācijas uzņēmumu. Grindeks koncernu veido AS Grindeks un tās 5 meitasuzņēmumi. Katrs no tiem veicina izaugsmi un ir neatņemama koncerna sastāvdaļa.

Latvijā uzņēmums AS Kalceks ir viens no vecākajiem farmācijas uzņēmumiem Baltijas valstīs, kas specializējas uz patentbrīvajiem medikamentiem, galvenokārt slimnīcu segmentā. HBM Pharma Ltd., kas atrodas Slovākijā, ir farmaceitisko produktu ražotājs un darbojas injekciju un tablešu ražošanas jomā. Igaunijas AS Tallinas farmaceitiskā rūpnīca ražo ziedes, savukārt SIA Namu apsaimniekošanas projekti ir atbildīga par Grindeks nekustamo īpašumu pārvaldīšanu.

Mūsu filiāles un pārstāvniecības atrodas 11 valstīs: Lietuvā, Igaunijā, Baltkrievijā, Ukrainā, Azerbaidžānā, Gruzijā, Uzbekistānā, Moldovā, Kazahstānā, Armēnijā, Kirgizstānā.

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu