Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Korporatīvā sociālā atbildība

Grindeks ilgtspējīgas aktivitātes balstās uz korporatīvo sociālo atbildību, kas tiek īstenota četrās galvenajās jomās: pacients, sabiedrība, darbinieks, kvalitāte un vides aizsardzība.

Sabiedrība

 • Aktivitātes

  Grindeks korporatīvās sociālās atbildības aktivitātes sniedzas pāri sponsorēšanas un labdarības projektiem – uzņēmums sniedz vērienīgu finansiālu atbalstu un sponsorē dažādus sabiedrībai aktuālus projektus, kā arī iesaistās sabiedrības izglītošanā un informatīvās kampaņās par veselības aprūpi, medikamentu drošību, u.c.

  Uzņēmums vērš uzmanību uz nozares vajadzībām šodien, kā arī uz nākotnes perspektīvām un izaicinājumiem.

  Lasīt vairāk

Pacients

Darbinieks

 • Rūpējoties par darbiniekiem

  Grindeks rūpējas par saviem darbiniekiem un darba vidi, kas veicina darbinieku personīgo un profesionālo izaugsmi, kas, savukārt, palīdz uzņēmumam sasniegt izvirzītos biznesa mērķus.

Kvalitāte un vides aizsardzība

 • Kvalitātes, vides un energopārvaldības, arodveselības un drošības politika

 • Arodveselības un darba drošības sistēma

  2013.gadā arodveselības un darba drošības sistēma tika veiksmīgi integrēta uzņēmuma kopējā sistēmā un sertificēta atbilstoši LVS OHSAS 18001 prasībām. Atbilstība šim standartam ietilpst Grindeks ilgtermiņa stratēģijā un apliecina uzņēmuma atbildīgu attieksmi pret saviem darbiniekiem darba drošības un arodveselības jautājumos. Atbilstība arodveselības un darba drošības sistēmas prasībām ļauj uzņēmumam uzraudzīt un pārvaldīt riskus, kas var rasties ikdienas darba gaitās vai ārkārtas situācijās. Ieguvumi no sistēmas atbilstības standartam ir vispārēja drošības kultūras uzlabošana un riska uzraudzības sistēmas efektivitātes uzlabošana.

   

 • Vides pārvaldības sistēma

  Vides aizsardzības jautājumi un „zaļā domāšana” ir neatņemama Grindeks ikdienas darbību sastāvdaļa. Uzņēmums nepārtraukti meklē jaunus, inovatīvus un arvien efektīvākus dabas resursu taupīšanas risinājumus, veic regulārus vides aizsardzības pasākumus, pamatojoties uz ietekmes uz vidi novērtējuma un uzraudzības rezultātiem, tādējādi samazinot piesārņojumu, kas veidojas no Grindeks darbībām, procesiem, produktiem un pakalpojumiem. Pieņemot stratēģiski nozīmīgus lēmumus, vērā tiek ņemti vides piesārņojuma riski, Grindeks vienmēr analizē kā noteikti lēmumi var ietekmēt vidi. Grindeks kontrolē savu produktu ietekmi uz vidi visos – izpētes, izstrādes un ražošanas – procesos, kā arī ik gadu investē ražošanas infrastruktūras attīstībā un modernizācijā.

   

 • Energopārvaldības sistēma

  2015.gadā starptautiski atzīts uzņēmums Bureau Veritas Latvija veica Grindeks sertifikāciju energopārvaldības jomā, un uzņēmums saņēma sertifikātu, kas apstiprina Grindeks Energopārvaldības sistēmas atbilstību LVS EN ISO 50001:2012 (ISO 50001:2011) standarta prasībām.

  Grindeks jaunieviestās Energopārvaldības sistēmas mērķis ir nodrošināt uzņēmuma darbību atbilstoši normatīvo aktu prasībām un nepārtraukti samazināt ražošanas, produktu un pakalpojumu ietekmi uz vidi. Līdz ar sertifikāta iegūšanu ieviestie uzlabojumi ļaus veikt efektīvāku enerģijas iepirkumu plānošanu, paaugstināt energoefektivitāti, kā arī samazināt enerģijas izmaksas. Sertifikātu saņemšanai uzņēmums mērķtiecīgi pilnveidoja iepriekšējo Energopārvaldības sistēmu, uzlabojot energoresursu uzskaiti, paaugstinot energoefektivitātes rādītājus, samazinot energoresursu izmaksas uz produkcijas vienību, tādējādi mazinot uzņēmuma ietekmi uz vidi.

   

PĀRSKATS

Korporatīvā Sociālā Atbildība 2017 ()
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu