Izstādes laikā Grindeks aicinās uz sadarbību citus farmācijas industrijas pārstāvjus, iepazīstinot tos ar aktīvajām farmaceitiskajām vielām un gatavo zāļu formām. Viens no virzieniem, kur Grindeks īpaši akcentēs sadarbības iespējas, ir uzņēmuma vertikāli integrēto produktu klāsta virzīšana sadarbības partneriem no dažādiem pasaules reģioniem, īpaši farmācijas nozares pārstāvjiem no Grindeks stratēģiskajiem biznesa attīstības tirgiem Eiropas Savienībā un Dienvidaustrumāzijas valstīs. Produktus oksitocīns, zopiklons, imatinibs un ursodezoksiholskābe Grindeks ražo vertikālās integrācijas ciklā no aktīvās vielas līdz gatavo zāļu formai, klientiem piedāvājot abas produktu formas, savukārt izstrādē esošais pretvēža preparāts lenalidomīds klientiem tiks piedāvāts nākotnes perspektīvā.

AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Dalību pasaules vadošajā farmācijas nozares izstādē redzam kā vienu no spilgtākajiem gada notikumiem jaunu sadarbības iespēju atklāšanas jomā, kā arī sadarbības pilnveidošanā ar esošajiem partneriem. Vairāk nekā divarpus tūkstošu farmācijas nozares uzņēmumu pārstāvjiem varēsim prezentēt Grindeks produktu priekšrocības, kuru augstā kvalitāte ir ļāvusi tiem sasniegt pacientus jau vairāk nekā 70 pasaules valstīs”.

Grindeks meitasuzņēmums Kalceks, kurš izstādē plāno paplašināt darbību jaunos noieta tirgos, specializējas centrālo nervu sistēmu ietekmējošo un kardiovaskulāro injekciju produktu ražošanā. Atpazīstamākie Kalceks produkti ir fentanila, morfīna un magnija sulfāta šķīdumi injekcijām. Magnija sulfāta šķīdums injekcijām šogad ir saņēmis arī Pasaules Veselības organizācijas kvalitātes atzinumu. Kalceks produktu portfelis šogad ir paplašināts ar vairākiem jauniem injekciju preparātiem, kuri tiks prezentēti izstādes laikā. Nesen uzņēmuma produktu portfeli papildināja B-grupas vitamīnu komplekss, kurš pielietojams neiralģisku slimību ārstēšanai. Tāpat tuvākajā laikā gaidāms reģistrācijas apstiprinājums pretsāpju līdzeklim deksketoprofens šķīdums injekcijām un produktam atrakurija bezilāts, kurš tiek pielietots ķirurģisko operāciju laikā kā muskuļu relaksants, kā arī citiem medikamentiem, kuri pašlaik ir starptautiskās reģistrācijas procesā.