Balvu nominācijā „2017. gada lielākais eksportētājs” saņēma AS Grindeks. To uzņēmuma padomes priekšsēdētājam Kirovam Lipmanam pasniedza Latvijas Republikas finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola kopā ar VID ģenerāldirektora pienākumu izpildītāju Daci Pelēko.

Ministre D. Reizniece-Ozola, apbalvojot laureātus, pateicās tiem par godprātīgu uzņēmējdarbību un patriotismu pret savu valsti. „Sumināsim tos, kuri neslēpj algas aploksnē un rūpējas par savu darbinieku sociālo nodrošinājumu. Paldies, ka jūs esat izvēlējušies par savu uzņēmējdarbības vietu Latviju,” atzīmēja ministre.

Balvas tika pasniegtas katra Latvijas reģiona lielākajam darbaspēka nodokļu maksātājam mazo, vidējo un lielo nodokļu maksātāju grupā, lielākajam eksportētājam, gada debijai, lielākajam nodokļu maksātājam, kā arī VID sadarbības partnerim.

Lielākie nodokļu maksātāji tika godināti jau 21. reizi.

Attēlā: Valsts ieņēmumu (VID) dienesta ģenerāldirektora pienākumu izpildītāja Dace Pelēkā (no kreisās), AS Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Foto autore: Evija Trifanova/Leta