Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Mūsu projekti

Atbalsts zinātniekiem

 • Grindeks apbalvo izcilākos Latvijas zinātniekus

  2016.gadā izcilajam gastroenterologam profesoram Jurim Pokrotniekam piešķirta Grindeļa balva par mūža ieguldījumu Latvijas medicīnā un farmācijā. Savukārt par nozīmīgu veikumu zinātnē Zelta Pūces apbalvojums pasniegts preparāta Mildronāts® izgudrotājam, akadēmiķim Ivaram Kalviņam. Tāpat piešķirtas trīs Sudraba Pūces perspektīvākajiem jaunajiem pētniekiem. Zinātniekus apbalvo Latvijas farmācijas uzņēmums Grindeks, iesaistot Latvijas Zinātņu akadēmiju.

  D.H.Grindeļa medaļa pirmo reizi tika pasniegta 1995.gadā un tā tiek piešķirta par godu pirmajam latviešu izcelsmes dabas zinātniekam, ārstam, farmaceitam un profesoram Dāvidam Hieronīmam Grindelim (1776.-1836.). Šo apbalvojumu saņēmis akadēmiķis profesors Jānis Stradiņš, profesors Elmārs Grēns, Latvijas kardioloģijas centra vadītājs profesors Andrejs Ērglis, kā arī citas izcilības. Savukārt Zelta Pūces un Sudraba Pūces pasniegtas kopš 1998.gada un tiek piešķirtas ik pēc diviem gadiem.

Atbalsts jaunajiem ķīmijas talantiem

 • Starptautiskā ķīmijas olimpiāde

  Vairākus gadus Grindeks sekmīgi un aktīvi sadarbojas ar Izglītības un zinātnes ministriju. Katru gadu fonds „Zinātnes un izglītības atbalstam” finansiāli atbalsta Latvijas jauno ķīmijas talantu dalību starptautiskajā ķīmijas olimpiādē.

Profesiju dienas skolēniem

 • Ieskats nākotnes profesijā

  2010.gadā Grindeks izveidoja projektu „Profesiju dienas skolēniem”. Projekta mērķis ir veicināt bērnu interesei par ķīmiju un iepazīstināt ar karjeras iespējām farmācijas nozarē. Ik gadu 40 projekta dalībnieki pavada dienu uzņēmumā kopā ar izvēlētās jomas speciālistu. Jaunieši ielūkojas savā potenciālajā nākotnes profesijā, lai saprastu, vai viņi vēlas saistīt savas studijas un profesionālo dzīvi ar ķīmiju vai farmāciju.

Prakse studentiem

 • Atbalsts studentiem un jauniem speciālistiem

  Grindeks ik gadu sniedz ievērojamu skaitu prakses vietu, lai atbalstītu ķīmijas un farmācijas studentus un jaunos speciālistus, tādējādi veicinot profesionālo izaugsmi un karjeras attīstību. Pēdējo gadu laikā Grindeks ir nodrošinājis praksi vairāk kā 600 jaunajiem speciālistiem.

Diena mūsu darbinieku bērniem

 • Mācību gada beigu svinības

  Tradicionāli par godu mācību gada noslēgumam, Grindeks rīko īpašu pasākumu darbinieku bērniem. Bērni gan papildina savas zināšanas par ķīmiju un farmāciju, gan izklaidējas zinātniskā atmosfērā.

Rīgas pilsētas svētki

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu