Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Kontraktražošana

Grindeks piedāvā kontraktražošanas pakalpojumus gatavo zāļu formu ražošanai dažādos apjomos, atkarībā no klienta vajadzībām:

Tablešu un kapsulu ražošana

Tabletes un kapsulas var tikt ražotas izmantojot vai nu mitro granulāciju (maisītājā – granulātorā un/vai pseidovirstošā sļāņa žāvētavā), vai ar sausās samaisīšanas tehnoloģiju.

Pēc tabletēšanas un kapsulēšanas, tiek veikta tablešu/kapsulu pārbaude ar metāla detaktoriem. Kapsulām tiek veikta arī 100% svara kontrole.

Apvalkotām tabletēm var tikt izmantoti gan ūdens, gan etanolu saturoši šķīdinātāji.

Tabletes, apvalkotas tabletes un kapsulas tiek iepakotas Al/AL, PVC vai PVDH blisteros, vai plastmasas trauciņos. Primārā pakošana ir nodalīta no sekundārās pakošanas. Visas darbības ar atklātu produktu, tai skaitā primārā pakošana, tiek veiktas D gaisa tīrības klases telpās.

Tabletes

 • Formu veidi – apaļas, ovālas, ar lauzuma līniju
 • Izmēri – no 5 līdz 12mm
 • Iespējama tablešu pārklāšana (gan ūdens, gan organiskie šķīdumi)

Cietas želatīna kapsulas

 • 3, 1, 0, 00, 2, 4
 • Krāsu variācijas
Tablešu un kapsulu pakošana

Blisterēšana un pakošana

 • PVC, PVCD/ALU, ALU/ALU blisteri
 • 6-25 tabletes un 6-10 kapsulas blisterī
 • iepakojumā 1-10 blisteri

Plastmasas flakoni ar etiķeti un kartona iepakojumu

 • Tilpumi – 15ml, 50ml, 75ml, 100ml, 150ml, 200ml ar noņemamu vāciņu

Galvenais piegādātājs – Gerresheimer AG (Materiāls: HDPE flakons, LDPE vāciņš, bloķēšanas sistēma, plata kakla dizains, handy cap vieglas atvēršanas sistēma)

Citostatiķu ražošanas iecirknis

Citostatisko medikamentu gatavo zāļu formas (kapsulas) tiek ražotas un iepakotas atsevišķā, īpaši norobežotā ražošanas iecirknī.

Masas sagatavošana kapsulu ražošanai ir pieejama tikai ar sausās maisīšanas tehnoloģiju.

Cietas želatīna kapsulas

 • 0; 1; 2; 3; 4

Gatavo citostatisko produktu pakošana tiek veikta PVS, PVCD/ALU blisteros vai plastmasas (HDPE) flakonos.

Ziedes

Ziežu ražošanas iecirknī tiek ražoti šādi produkti: emulsijas ziedes, suspensiju tipa ziedes, uz tauku bāzes, kā arī dažādus gelus gan uz ūdens, gan etanola bāzes ar blīvumu no 0.800 līdz 1.100 kg/m3 un viskozitāti 6.000 – 36.000 mPas.

Alumīnija vai plastikāta tūbas ar lietošanas instrukciju un kartona iepakojumu

 • Tūbas: 93-165 mm
 • 2-250 ml

Tehnoloģiskais process ir automatizēts. Visas ražošanas procesu stadijas un abi homogenizatori ir aprīkoti ar automātisku pulverveida izejvielu vakuumiekraušanu, automātisku attīrītā ūdens un etanola dozēšanu, un procesu vadības datoru.

Maksimālā ražošanas jauda atkarībā no viskozitātes ir 200l vai 1000l, un minimālā atkarībā no viskozitātes ir 45l vai 200l.

Teorētiskā mehāniskā jauda pildāmajām iekārtām ir līdz 180 tūbām/minūtē.

Pildīšanas lente ir aprīkota ar divceliņu automātisku piepildīto tūbu 100% svara kontroli ar atgriezenisko saiti un vadības datoru.

Piepildīto tūbu automātiska iepakošanu kartona kastītēs kopā ar lietošanas instrukciju. Kartona iepakojuma nodrošināšanas iekārta ir aprīkota ar sērijas numura un derīguma termiņa iedrukāšanu, vadības datoru, un FARM koda nolasītājiem paciņām un lietošanas instrukcijām. Iekārtas teorētiskā mehāniskā jauda ir līdz 190 pakām minūtē.

 

Sīrupi

Sīrupu ražošanas iecirknī veic:

 • šķidro perorālo zāļu formu pagatavošanu istabas temperatūrā, 100l, 220l un 500l tilpumā
 • iegūto šķīdumu filtrēšanu caur patronu filtriem – priekšfiltrs: 0,45 mkm, pamatfiltrs: 0,22 mkm,
 • šķīdumu pildīšanu stikla vai plastmasas pudelītēs, tilpums 30-260 ml,
 • iepakošanas procesu (ar rokām) – etiķešu un paciņu zīmogošana, paciņu locīšana, etiķešu uzlīmēšana, pudelīšu iepakošana un grupveida iepakojumu noformēšana

Visas sīrupu ražošanas iecirkņa ražošanas telpas klasificētas kā „D” gaisa tīrības klases atbilstoši LRP prakses pielikumam Nr.1.

Iecirkņa ražošanas jauda, strādājot vienā maiņā – 500 000 pudelītes (100ml) gadā.

 

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu