Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Vēlies mums pievienoties?

Laipni lūdzam, jo:

  1. Mūsu DARBINIEKI ir profesionāli, zinoši un uz mērķi orientēti, kā arī veiksmīgi izmanto savu potenciālu.
  2. Grindeks VĒRTĪBAS – cilvēcīgums, vienkāršība un izaugsme – pauž mūsu uzskatus un vada mūs it visā, ko darām.
  3. Uzņēmums veicina darbinieku karjeras izaugsmi, kā arī piedāvā profesiju DAŽĀDĪBU. Grindeks piedāvā attīstīt PRASMES un IEMAŅAS projektos, jaunos darba uzdevumos, apmācībās Latvijā un ārvalstīs.
  4. Grindeks darbinieki tiek novērtēti ar darba tirgus prasībām un individuālajam darba sniegumam atbilstošu ATALGOJUMU.
  5. Grindeks MOTIVĀCIJAS un LOJALITĀTES PROGRAMMA darbiniekiem ir ļoti daudzpusīga. Tā ietver nelaimes gadījumu un veselības apdrošināšanu, ērti plānotu darba laiku, daļēji uzņēmuma apmaksātas pusdienas, bezmaksas darbinieku autobusu nokļūšanai uz darbu un mājup. Programmā ir dažādi labumi darbiniekiem ar bērniem, bezmaksas uzņēmuma sporta centra apmeklējums, apmaksātas papildu brīvdienas un mācību atvaļinājums. Darbiniekiem ir iespēja dziedāt Grindeks korī, piedalīties dažādos izklaides pasākumos un sporta komandās.
  6. Farmācijas ražošanas uzņēmums pievērš īpašu uzmanību darba drošībai, tāpēc Grindeks DARBA VIDE ir droša, sakopta un mūsdienīgi, tehniski nodrošināta.
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu