Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Mūsu darbinieki

 • Evija Krinkele, Reģistrācijas dokumentācijas izstrādes grupas vadītāja

  Kad pievienojos Grindeks komandai pirms 10 gadiem, biju vēl studente. Savu karjeru uzņēmumā sāku Standartizācijas laboratorijā, vēlāk strādāju arī aktīvo farmaceitisko vielu pētniecības un attīstības laboratorijā un šobrīd jau esmu Reģistrācijas izstrādes grupas vadītāja. Šajā ...
  Lasīt vairāk

  Kad pievienojos Grindeks komandai pirms 10 gadiem, biju vēl studente. Savu karjeru uzņēmumā sāku Standartizācijas laboratorijā, vēlāk strādāju arī aktīvo farmaceitisko vielu pētniecības un attīstības laboratorijā un šobrīd jau esmu Reģistrācijas izstrādes grupas vadītāja. Šajā amatā manā pārraudzībā ietilpst dokumentācijas kvalitāte un sagatavošana noteiktajā laikā. Visvairāk darbā patīk ikdienas izaicinājumi – nav rutīnas, viss plūst un mainās tik strauji, līdz ar to nekad nav garlaicīgi. Turklāt man ir liels prieks strādāt lieliskā komandā!


  Lasīt mazāk
 • Normunds Eliņš, Kvalitātes kontroles grupas ķīmiķis-analītiķis

  Par savas karjeras sākumu Grindeks uzskatu brīdi, kad uzsāku praksi Kvalitātes Kontroles laboratorijas Mikrobioloģijas grupā, divus gadus vēlāk jau tiku pieņemts darbā kā mikrobiologs tajā pašā grupā, un vēl gadu vēlāk jau strādāju par Kvalitātes Kontroles laboratorijas Kvalit ...
  Lasīt vairāk

  Par savas karjeras sākumu Grindeks uzskatu brīdi, kad uzsāku praksi Kvalitātes Kontroles laboratorijas Mikrobioloģijas grupā, divus gadus vēlāk jau tiku pieņemts darbā kā mikrobiologs tajā pašā grupā, un vēl gadu vēlāk jau strādāju par Kvalitātes Kontroles laboratorijas Kvalitātes Kontroles grupas ķīmiķi-analītiķi. Katru dienu darbā cenšos izdarīt kaut nedaudz vairāk nekā no manis sagaida. Priecājos, ka darbā varu pielietot savas zināšanas un loģiskās prāta spējas, laiku pa laikam pārvarot dažādus izaicinājumus.


  Lasīt mazāk
 • Dace Namiķe, Uzskaites grupas grāmatvede-ekonomiste

  Jau studiju laikā apzinājos vēlmi strādāt kāda uzņēmuma grāmatvedības nodaļā. Līdz ar to, ieraugot sludinājumu, ka Grindeks meklē grāmatvežus, nebija ne mazāko šaubu – jāmēģina, es to vēlos! Papildus motivēja tas, ka Grindeks ir vietējais ražošanas uzņēmums.
  Darba ...
  Lasīt vairāk

  Jau studiju laikā apzinājos vēlmi strādāt kāda uzņēmuma grāmatvedības nodaļā. Līdz ar to, ieraugot sludinājumu, ka Grindeks meklē grāmatvežus, nebija ne mazāko šaubu – jāmēģina, es to vēlos! Papildus motivēja tas, ka Grindeks ir vietējais ražošanas uzņēmums.
  Darba prieku rada ikdienas tekošie darbi, piemēram, savlaicīga izejvielu iegrāmatošana, lai ražotāji var veikt savu darbu, vai arī ikmēneša rēķinu izrakstīšana klientiem, taču lielākais gandarījums ir par nestandarta gadījumu un sarežģītu situāciju risināšanu. Grindeks ir liels uzņēmums ar sadarbības partneriem dažādās pasaules valstīs un visiem darījumiem nevar piemērot standarta procedūras.
  Ir patiess prieks katru dienu doties uz darbu, kur sagaida jauks kolektīvs un mājīga, patīkama atmosfēra.


  Lasīt mazāk
 • Sandra Grandāne, Reģistrācijas nodaļas Zāļu iepakojuma sagatavošanas grupas vecākā maketētāja

  Strādāju Grindeks jau 30 gadus. Mans darbs ir bijis ļoti interesants visos laikos. Iesākumā maketēju zāļu instrukcijas, veidlapas, darba žurnālus, zinātniskās grāmatas, vēlāk arī tā laika uzņēmuma avīzi „Grindeks aktualitātes” u.c. 2006.gadā uzsāku darbu Reģistrācijas nodaļā u ...
  Lasīt vairāk

  Strādāju Grindeks jau 30 gadus. Mans darbs ir bijis ļoti interesants visos laikos. Iesākumā maketēju zāļu instrukcijas, veidlapas, darba žurnālus, zinātniskās grāmatas, vēlāk arī tā laika uzņēmuma avīzi „Grindeks aktualitātes” u.c. 2006.gadā uzsāku darbu Reģistrācijas nodaļā un šobrīd maketēju visus Grindeks ražoto zāļu iepakojumus. Darbs ir ļoti radošs. Īpaši interesanta šķiet sadarbība ar tipogrāfijām. Vēlos pateikties saviem kolēģiem par panākumiem darbā, kurus bez komandas darba nebūtu iespējams sasniegt. Esošajiem un potenciālajiem Grindeks darbiniekiem novēlu, lai ir mērķi uz ko tiekties, un ejot uz tiem, nekad nepagriezt muguru problēmu un izaicinājumu priekšā.


  Lasīt mazāk
 • Kristīne Dzene, Hromotogrāfijas grupas ķīmijas tehniķe-analītiķe

  Mana darba rezultāts tieši ietekmē produkta turpmāko realizāciju, līdz ar to būtiskākais mana darba aspekts ir kvalitāte. Mani darba pienākumi ir gan interesanti, gan arī prasa augstu atbildības sajūtu, bet gandarījumu sniedz rezultātu sasniegšana laikā un kā iecerēts. Turklāt ...
  Lasīt vairāk

  Mana darba rezultāts tieši ietekmē produkta turpmāko realizāciju, līdz ar to būtiskākais mana darba aspekts ir kvalitāte. Mani darba pienākumi ir gan interesanti, gan arī prasa augstu atbildības sajūtu, bet gandarījumu sniedz rezultātu sasniegšana laikā un kā iecerēts. Turklāt, es augstu vērtēju iespēju strādāt izpalīdzīgu un draudzīgu kolēģu vidū.


  Lasīt mazāk
 • Kestutis Merkis, Cieto formu grupas vecākais ražošanas farmaceits

  Ikdienā es rūpējos par dažādām mazām lietām, kas apvienojoties veido lielo bildi, ko sauc par gatavo zāļu formu attīstību. Aizraujošākais manā darbā ir nezināmā atklāšana vai, citiem vārdiem sakot, risināt problēmas un rast piemērotākos risinājumus tām. Es patiesi novēlu ikvienam, lai darbs kļūst par hobiju!

 • Irina Jekimova, Pārstāvniecības Ukrainā vadītāja

  Kas mani fascinē visvairāk manā amatā ir iespēja tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem un sasniegt mērķus, konstruktīva sadarbība ar kolēģiem un citiem līdzīgi domājošiem indivīdiem. Kā vadītāju mani saista profesionālas attīstības iespējas un spēja palīdzēt katram darbiniekam k ...
  Lasīt vairāk

  Kas mani fascinē visvairāk manā amatā ir iespēja tikt galā ar sarežģītiem uzdevumiem un sasniegt mērķus, konstruktīva sadarbība ar kolēģiem un citiem līdzīgi domājošiem indivīdiem. Kā vadītāju mani saista profesionālas attīstības iespējas un spēja palīdzēt katram darbiniekam kļūt labākam. Pēc visiem gadiem, ko esmu pavadījusi uzņēmumā, es varu droši teikt, ka Grindeks ir kļuvis par manu otro ģimeni un mājām.


  Lasīt mazāk
 • Jānis Emsiņš, Iekārtu kvalificēšanas un metroloģijas grupas iekārtu kvalificēšanas speciālists

  Manos darba pienākumos ietilps darbs pie iekārtu un sistēmu kvalificēšanas mērījumu veikšanas, līdz ar to liela daļa no mana darba laika tiek pavadīta diskusijās ar kolēģiem. Uzskatu, ka būtiskākais manā darbā ir komunikācija un sadarbība ne tikai ar kolēģiem savā nodaļā – lai ...
  Lasīt vairāk

  Manos darba pienākumos ietilps darbs pie iekārtu un sistēmu kvalificēšanas mērījumu veikšanas, līdz ar to liela daļa no mana darba laika tiek pavadīta diskusijās ar kolēģiem. Uzskatu, ka būtiskākais manā darbā ir komunikācija un sadarbība ne tikai ar kolēģiem savā nodaļā – lai darbs ritētu veiksmīgi, ir būtiski pazīt kolēģus arī no citām nodaļām. Sadarbība starp vairāku jomu speciālistiem ir nozīmīga un kopumā veido veiksmīgu gala rezultātu – farmācijas produktu ražošanu.


  Lasīt mazāk
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu