Tikšanās laikā puses pārrunāja Ķīnas un Latvijas sadarbības iespējas farmācijas jomas attīstībā, kā arī Latvijas zāļu ražotāju medikamentu eksporta veicināšanas iespējas. Ķīnas vēstnieks Čens Vendzju atdzina, ka farmācijas joma Ķīnā tiek stingri kontrolēta, taču jau tagad tiek veiktas sarunas ar Ķīnas veselības ministriju un Ķīnas zāļu valsts aģentūru par iespēju risināt starpvalstu zāļu reģistrācijas jautājumus.
Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks Juris Bundulis norādīja uz ministrijas gatavību aktīvi piedalīties nepieciešamās informācijas un ekspertu viedokļa nodrošināšanā zāļu reģistrācijas jomā. Savukārt AS Grindeks padomes priekšsēdētājs Kirovs Lipmans atzīmēja jau esošo pozitīvo sadarbību ar Ķīnas Tautas Republiku medikamentu reģistrācijā un izteica cerību uz konstruktīvu turpmāko sadarbību.
Noslēgumā vēstnieks izteica cerību par AS Grindeks zāļu reģistrācijas procesa attīstību Ķīnā, kas būtu labs sadarbības sākums Eiropas Savienības un Ķīnas Tautas Republikas starpā. Savukārt Veselības ministrs Ivars Eglītis uzsvēra, ka Latvijas valstij šajā ekonomiskajā situācijā īpaši būtiska ir iekšējā tirgus attīstība, vietējo ražotāju atbalsts un preču eksporta iespējamība.