Virtuālo konferenci (vebināru) vadīs un uz dalībnieku jautājumiem atbildēs PA valdes priekšsēdētājs Vladimirs Loginovs. Vebināra prezentācija notiks angļu valodā, taču būs iespēja uzdot jautājumus arī latviešu valodā.

Vebināra ietvaros Vladimirs Loginovs iepazīstinās klausītājus ar valstij piederošo un PA turējumā esošo AS Grindeks akciju atklātajām izsoli š.g. 8. novembrī.

Tā kā vebināram atvēlētais laiks ir ierobežots, lūdzu, Jūsu jautājumus iesūtīt iepriekš līdz 1. novembrim uz e-pastu: ieva.unda@nasdaq.com vai uzdot tos portālā naudaslietas.lv.

Pievienošanās nosacījumi

Lai sekotu līdzi vebināram, nepieciešams dators ar interneta pieslēgumu un austiņas. Lai pieteiktos dalībai vebinārā, iepriekš reģistrējieties, izmantojot saiti: http://ej.uz/1ij8.

Pēc reģistrācijas procesa pabeigšanas, uz norādīto e-pastu Jums tiks nosūtīta vebināra saite un instrukcijas. Pirmo reizi pieslēdzoties vebināram, Jums būs nepieciešams lejupielādēt sistēmas programmatūru savā datorā, kas aizņems tikai dažas sekundes. Turpmāk, piedaloties Nasdaq Baltic organizētos vebināros, tas atkārtoti nebūs jādara.

Kas ir vebinārs?

Vebinārs ir virtuāla konference, kuras laikā uzņēmuma pārstāvis sniedz informāciju par uzņēmumu, tā darbību un attīstības plāniem. Vebinārs sniedz iespēju klausītājiem saņemt informāciju no uzņēmuma pārstāvja tiešsaistē, atrodoties jebkurā vietā, kā arī saņemt atbildes uz sev interesējošiem jautājumiem. Papildu informācija par vebināru pieejama šeit: http://www.nasdaqbaltic.com/lv/pakalpojumi-3/vebinari-2/.

Par VAS Privatizācijas aģentūra

VAS Privatizācijas aģentūra veic tās turējumā esošo valsts kapitāla daļu pārvaldīšanu, privatizāciju un atsavināšanu. Īstenojot valsts kapitāla pārvaldības reformu, tiek pakāpeniski samazināta valsts līdzdalību uzņēmumos, kuros valstij nav stratēģisku interešu.

2016.gada pirmajā pusgadā VAS Privatizācijas aģentūra turējumā bija valsts kapitāla daļas 39 kapitālsabiedrībās, tajā skaitā biržā kotētajās AS Grindeks, AS Valmieras stikla šķiedra un AS Latvijas kuģniecība.