A/s Grindeks oriģinālprodukts Mildronāts – medikaments sirds un asinsvadu slimību ārstēšanai – jau vairākus gadus ir viena no veiksmīgākajām Latvijas eksportprecēm, un seminārā speciālisti bija pulcējušies, lai apspriestu galvenās mūsdienu kardioloģijas un citoprotekcijas problēmas, kā arī vienotos par kardioloģisko klīniku turpmāko sadarbību klīnisko pētījumu jomā.

Semināra gaitā ar referātiem no Latvijas puses uzstājās profesori Ivars Kalviņš un Jānis Jirgensons, Gruzijas pārstāvis N. Čumburidze, profesore no Lietuvas V. Grabauskiene, kā arī Ukrainas kardiologs, profesors B. Voronkovs. Referātu tēmas ietvēra gan Grindeks oriģinālprodukta Mildronāts pielietojumu sirds mazspējas gadījumos, gan jaunākās tendences šīs kardioloģiskās saslimšanas terapijā.

Kā atzina a/s Grindeks Oriģināloproduktu biznesa attīstības direktore Kintija Veisa: “Seminārs bija lieliska iespēja izvērtēt esošo situāciju kardioloģijas jomā, un noteikt mērķus tālākai pārstāvēto valstu kardioloģijas klīniku sadarbībai. Diskusijas, kas risinājās starp kolēģiem, bija ļoti interesantas, un domāju, ka dalībnieki mājup devās profesionāli gandarīti.”