Konferences laikā ar priekšlasījumu uzstāsies Latvijas Zinātņu akadēmijas akadēmiķe, profesore M. Dambrova, viesus informējot par jaunākajiem Latvijas zinātnes sasniegumiem farmācijā un jaunu zāļu atklāšanas projektiem Latvijas Organiskās sintēzes institūtā.
Pēc M. Dambrovas lekcijas paredzēti vēl vairāki priekšlasījumi. Ar lekciju „Ceļš no blakusparādībām līdz efektīvai ārstēšanai” uzstāsies Zāļu blakusparādību uzraudzības nodaļas vadītāja M. Briede, par tēmu „Sadarbība vakar, šodien, rīt” runās Latvijas tirdzniecības nodaļas vadītājs un Patentbīvo medikamentu asociācijas valdes priekšsēdētājs E. E. Jurševics.
Konferences laikā paredzēta arī neatkarīgo aptieku pārstāvju no Ventspils „Mazās aptiekas”, Jelgavas „Lielās aptiekas” un Lielvārdes „Māras aptiekas” raisīta diskusija „Veiksmes stāsti un grūtības farmācijas tirgū”, kas sniegs ieskatu neatkarīgo aptieku farmaceitu redzējumā par norisēm, problēmām un iespējamajiem risinājumiem Latvijas farmācijas tirgū.
AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Farmaceits bieži vien ir pirmais cilvēks, pie kura ar savu veselības problēmu vēršas pacients, it īpaši ārpus Rīgas. Tieši tādēļ ļoti svarīgi ir veicināt savstarpējo sadarbību un uzticību starp ražotājiem un farmaceitiem. Mūsu izvēlētais tiešās sadarbības modelis apliecina, ka šādā veidā mēs padarām vietējās zāles vēl pieejamākas. Mums ļoti svarīga ir Latvijas iedzīvotāju veselība, tādēļ mēs veicinām savstarpēju viedokļu un zināšanu apmaiņu.”