Svinīgajā pasākumā, kas notika Grindeks telpās, OMTK absolventi saņēma diplomus.

„Mums ir prieks piedalīties šajā projektā! Tā ir iespēja uzņēmumam iegūt jaunus kvalificētus darbiniekus, kā arī palīdzēt jums atgriezties darba tirgū,” sveicot jaunos darbiniekus teica Grindeks Personāla departamenta vadītāja Dace Šaitere. „Ceru, ka šīs izlaidums kļūs par jaunu un labu pavērsienu jūsu dzīvēs,” tā viņa.

„Mēs jūs gaidījām, jo mums – uzņēmumam Grindeks – ir vajadzīgi jauni profesionāļi,” teica Grindeks valdes priekšsēdētājs Jānis Romanovskis, uzsverot, ka visiem absolventiem uzņēmumā būs darbs.

„Pateicoties Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas sadarbība ar Grindeks, Latvijas un pasaules darba tirgus iegūst jaunus profesionāļus. Mums ir liels prieks redzēt, ka nu jau bijušie bezdarbnieki atgriežas darba tirgū,” uzsvēra OMTK direktora vietnieks Juris Gerasimovs. Viņš atgādināja, ka projekta realizācija sākās 2009.gadā, un šī ir jau ceturtā absolventu grupa.

Pagājušā gadā Grindeks iesaistījās bezdarbnieku pārkvalifikācijas programmas „Ķīmijas tehnoloģijas un biotehnoloģija” izveidē un realizācijā. Apmācība noslēdzās pagājušā gada aprīlī, un to absolvēja 12 speciālisti, no kuriem 10 turpina strādāt AS Grindeks.