No sociālajos medijos publicētajām atjautīgajām frāzēm, atbilstoši piemeklētajiem filmu kadriem, asprātīgajiem  attēliem un video montējumiem tieši četru autoru – Annas Vasiļjevas, Ērika Oša, Gata Šļūkas un Harija Grundmaņa – jaunradītas karikatūras un oriģinālas ilustrācijas izpelnījās īpašu Grindeks atzinību.

No minēto autoru darbiem Grindeks darbinieki nedēļas garumā lēma par saviem favorītiem, pavisam nobalsojot 294 reizes gan uzņēmuma iekšējās informācijas portālā „Grindeks dzīve”, gan uzņēmumā novietotās balsošanas kastēs. Kopējie balsošanas rezultāti parādīja, ka veiksmīgākā humora autore „Grindeks darbinieku vērtējumā ir ”ir Anna Vasiļjeva, saņemot 103 balsis. Viņas veidotā vizualizācija „Laipni lūdzam Rīgā – Mildronāta dzimtenē!” krievu un angļu valodās tika publicēta Rīgas mēra Nila Ušakova sociālo mediju kontos. Interneta balsojums vislielākās simpātijas apliecināja Ērika Oša karikatūrai „Mildronātu neatvedi?”, kas publicēta portālā LA.lv. Ar gana līdzvērtīgu balsu skaitu sekoja arī La.lv publicētā Gata Šļūkas karikatūra „Tu atnāci kopā ar Mildronātu” un Harija Grundmaņa vizualizācija „Čempionu brokastis” sabiedrisko mediju portālā lsm.lv.

Pateicībā par jaunradi un novitāti, AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis Grindeks darbinieku visatzinīgāk novērtētajai autorei Annai Vasiļjevai pasniedza lielisku draugu dzīvošanai ar pilnu jaudu – TomTom MultiSport Cardio pulksteni, kas sekos līdzi jaunās īpašnieces sirdsdarbībai gan ikdienā, gan fiziskajos treniņos, skaitīs soļus un uzkāptos stāvus, mērīs paveikto distanci un mudinās sasniegt uzstādītos mērķus ne tikai uz sauszemes, bet arī zem ūdens! Pārējos Grindeks darbinieku atzinīgi novērtētos autorus veselīgā gājienā aicinās Komperdell nūjošanas nūjas – vieglas, ērti regulējamas un ar maināmiem uzgaļiem, piemērotas aktivitātēm pa asfaltētu vai dabīgu segumu, gan ziemā, gan vasarā.

Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis Joku dienā atzina: „Smiekli un veselība ir nedalāmi, tāpēc Grindeks darbinieki ir priecīgi, ka uz notikumiem, kuri izraisījuši milzīgu interesi par mums un Mildronātu®, var paskatīties arī ar smaidu un oriģinālu humoru. Šo joku autori ir radījuši emocijas, kuras mums lieti noderēs turpmākajos darbos, tāpēc arī ir svarīgi viņiem pateikties!”

Dzīvo ar pilnu jaudu!

Tavs Grindeks