Balvu par labākajām investoru attiecībām 2010. gadā “NASDAQ OMX” Baltijas biržās kotēto uzņēmumu vidū saņēma Lietuvas kompānija “TEO LT”, kas sīvā konkurencē tomēr apsteidza divus tuvākos pretendentus – AS Grindeks un “SAF Tehnika, kas attiecīgi ieņēma 2. un 3. vietu Baltijas valstu kopvērtējumā.

Papildus balvai par labākajām investoru attiecībām Baltijas valstīs “TEO LT” tik apbalvots arī par labākajām investoru attiecībām biržā “NASDAQ OMX Vilnius” un labāko gada pārskatu, bet Igaunijas “Tallinna Vesi” tika atzīts par uzņēmumu ar labākajām investoru attiecībām biržā “NASDAQ OMX Tallinn”.

“Baltic Market Awards” vērtēšanas komisijā bija plašsaziņas līdzekļu, akadēmisko aprindu, institucionālo investoru un Baltijas biržu vadības pārstāvji. Komisijas priekšsēdētājs bija Džefrijs Mazullo, starptautiski atzīts eksperts korporatīvās pārvaldības jautājumos un pētniecības institūta “Emerging Markets ESG” vadītājs. Uzņēmumu iesniegto informāciju analizēja Rīgas Ekonomikas augstskolas studenti atbilstoši īpaši izstrādātai metodoloģijai Baltijas biržu un vērtēšanas komisijas pārraudzībā.