Grindeks jau iepriekš ir sekmīgi sadarbojies ar PVO. 2008. gadā, pamatojoties uz starptautisko sadarbības partneru pozitīvajām atsauksmēm par Grindeks ražotā oksitocīna augsto kvalitāti, PVO uzaicināja Grindeks piedalīties projektā, kura gaitā uzņēmums izstrādāja monogrāfiju par oksitocīna kvalitāti. Šo monogrāfiju PVO izmanto produkta kvalitātes novērtēšanai dažādos projektos.
AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Sadarbība ar Pasaules Veselības organizāciju ir augsts novērtējums mūsu ražotās produkcijas kvalitātei un darbinieku profesionalitātei. Sadarbība paver mums daudzsološas iespējas izvirzīties par vienu no nozīmīgākajiem oksitocīna injekciju ražotājiem pasaulē.”
Grindeks ražotā oksitocīna augstās kvalitātes apliecinājums ir arī produkta reģistrācija kvalitātes standartu ziņā prasīgajās valstīs – ASV un Austrālijā.
Oksitocīns ir viens no Grindeks vertikāli integrētajiem produktiem, proti, uzņēmums ražo gan aktīvo farmaceitisko vielu, gan gatavo zāļu formu – injekcijas. Pateicoties sekmīgai mārketinga un pārdošanas stratēģijai, pieprasījums pēc Grindeks oksitocīna būtiski palielinās. 2015. gada pirmajā pusgadā kopējais oksitocīna pārdošanas apjoms bija 1,3 milj. eiro, kas salīdzinot ar 2014. gada pirmā pusgada oksitocīna pārdošanas rezultātiem ir palielinājies par 10%.
Oksitocīns ir hormons, kas kā medikaments tiek lietots, lai veicinātu dzemdības, samazinātu pēcdzemdību asiņošanu, kā arī stimulētu krūts zīdīšanu.