Grindeks interesentiem piedāvās sadarbību šādās jomās:

  • Komplicētas, daudzpakāpju sintēzē radītas aktīvās farmaceitiskās vielas.
  • Gatavo zāļu formu – tablešu, kapsulu, injekciju un ziežu izstrāde un ražošana.
  • Gatavo zāļu formu kontraktražošana pēc individuāla pasūtījuma.

 

Vēl viens nozīmīgs Grindeks sadarbības veids ar citiem farmācijas uzņēmumiem ir dažādu ražošanas izejvielu iegāde. Līdz ar to, izstādes „CPhI Worldwide 2012” laikā uzņēmumam ir iespēja iepazīt vadošos attiecīgās sadarbības piedāvātājus, izvērtēt un izvēlēties potenciālos sadarbības partnerus. Grindeks uzdevums ir atrast ekonomiski izdevīgāko piedāvājumu ražošanas izejvielu iegādei.

 

AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis: „Tas ir ikgadējs, svarīgs notikums farmācijas nozarē, tāpēc, ņemot vērā iepriekšējo gadu veiksmīgo pieredzi, šogad izstādē piedalīsimies jau piekto gadu pēc kārtas. Šajā izstādē tiekamies ar saviem esošajiem partneriem, kā arī meklējam jaunas, perspektīvas sadarbības iespējas. Nenoliedzami, ka dalība šajā izstādē ir apliecinājums  konkurētspējai citu farmācijas uzņēmumu vidū. Grindeks ir uz attīstību vērsts uzņēmums, kam ir virkne priekšrocību, lai sekmīgi  konkurētu globālajā farmācijas tirgū. Mūsu reputāciju, risinājumus un produktus atzinīgi novērtē mūsu sadarbības partneri, veselības aprūpes speciālisti un pacienti.”

„CPhI Worldwide” ir vadošā izstāde farmācijas jomā pasaulē, kas notiek jau 23. gadu un vienkopus pulcē farmaceitisko produktu ražotājus un saistīto nozaru pārstāvjus no visas pasaules.

Grindeks dalību izstādē līdzfinansē Eiropas Reģionālās Attīstības Fonds.