Bērnu slimnīcas kardioloģijas klīnikas vadītājs Prof. Aris Lācis uzsvēra, ka asins koagulācijas sistēmas analizators ir neaizstājama aparatūra sirds operāciju laikā, kas ļauj novērtēt asins recēšanas sistēmu. Tikpat nepieciešama šī aparatūra ir pēc operāciju periodā, īpaši pacientiem pēc sirds vārstuļu, konduītu implantācijas.

Apzinoties arvien pieaugošo sirds un asinsvadu slimību skaita pieaugumu Latvijā, Grindeks par savu pienākumu uzskata finansiāli atbalstīt kardioloģijas jomas attīstību gan veicinot dažādu specializētu pasākumu rīkošanu, gan arī organizējot labdarības pasākumus.

Šā gada maijā Grindeks Latvijas aptiekās rīkoja labdarības akciju „Mēs palīdzam Tavai sirdij!”, kuras laikā no katras iegādātās Grindeks oriģinālprodukta Mildronāts® paciņas 0.50 santīmi tiek ziedoti labdarībai.

Grindeks ir vadošais farmācijas uzņēmums Baltijas valstīs, kas specializējas sirds un asinsvadu, centrālo nervu sistēmu ietekmējošo un pret vēža medikamentu izpētē, izstrādē, ražošanā un pārdošanā. Tā koncernā ietilpst četri meitasuzņēmumi Latvijā, Igaunijā un Krievijā un astoņas pārstāvniecības. Uzņēmuma produkcija tiek eksportēta uz vairāk nekā 40valstīm. Galvenie tirgi ir Baltijas valstīs, Krievijā un citās NVS valstīs, Japānā un ASV. Grindeks akcijas tiek kotētas Rīgas Fondu biržas Oficiālajā sarakstā.