Izaugsmes galerijas ekspozīcijas oriģinālais un laikmetīgais dizains parāda Grindeks kā augsto tehnoloģiju uzņēmumu, kas ražo augstākās kvalitātes produkciju ar lielu pievienoto vērtību.

Izaugsmes galerijas interjera ekspozīciju ir veidojusi radošā aģentūra Pieci Ezeri (Holgers un Inguna Eleri).

Kā norādīja AS Grindeks Valdes priekšsēdētājs Jānis Romanovskis: “Man ir patiess prieks, ka Grindeks izaugsmes galerijas oriģinālais dizains ir ticis novērtēts arī arhitektūras profesionāļu aprindās.”

Mēs esam pirmais farmācijas uzņēmums Latvijā, kas ir izveidojis šāda veida ekspozīciju. Ekspozīcijai dotais nosaukums Izaugsmes galerija ir izvēlēts, lai parādītu Grindeks izaugsmi pēdējo 60 gadu laikā un savā ziņā apstādinātu laiku, fiksējot uzņēmuma sasniegumus konkrētā brīdī, uzsvēra J. Romanovskis.  

Kopumā Latvijas arhitektūras gada balvas skatei 2006. gadā tika iesniegti 78projekti. Skates mērķis ir noteikt relatīvi labākos aizvadītā gada arhitektūras sasniegumus, apzināti un popularizēt kvalitatīvākos projektu risinājumus un būvfirmu veikumu, kā arī veicināt Latvijas arhitektūras un pilsētbūvniecības attīstību un augstvērtīgas kultūrainavas izveidi.

Latvijas arhitektūras gada balvas šogad tika pasniegtas jau divpadsmito reizi. Projektus vērtēja starptautiska žūrija Francijas Arhitektu savienības padomes locekļa Laionela Dinē vadībā.