Šogad Zinātnieku nakts tematiskā ievirze ir „Tehnoloģijas un dzīves kvalitāte”. Grindeks iesaistīsies projektā un organizēs ekskursiju uz Kvalitātes kontroles laboratoriju, kā arī pastāstīs par uzņēmumu un zāļu drošību.

Ar Zinātnieku nakts projektu Latvija iekļausies to 32 Eiropas valstu skaitā, kuras popularizē zinātni vairāk nekā 200 Eiropas pilsētās. Latvijā pasākumu organizē Valsts izglītības attīstības aģentūra, Latvijas Universitāte, Rīgas Stradiņa universitāte, Latvijas Organiskās sintēzes institūts, reģionālās augstskolas un citas zinātniskajās institūcijas.

Aicinām visus „Zinātnieku nakts 2016” interesentus 30. septembrī uz AS Grindeks, Krustpils ielā 53, Rīgā! Ekskursijas sākums plkst. 18.00.
Lūdzam pieteikt savu dalību pa tālr. 67083334 vai e-pastu: komunikacijas.departaments@grindeks.lv. Dalībnieku skaits ierobežots!

Viesiem ir iespēja atbraukt no centra ar Grindeks autobusu, kas plkst. 17.30 aties no Latvijas Zinātņu akadēmijas. Atpakaļ uz Zinātņu akadēmiju autobuss brauks plkst. 19.30. Tiem, kas brauks ar sabiedrisko transportu – meklējiet 47. vai 50. autobusu; jāizkāpj pieturā „Krustpils iela 53”.