Pirmo vietu Latvijas uzņēmumu Reputācijas topā iekārojusi AS „Laima”, savukārt otrajā vietā ir SIA „Lāči”, trešajā – SIA „Latvijas Mobilais telefons”. Reputācijas topu veido aģentūra „Nords Porter Novelli”, sabiedriskās domas pētījumu centrs SKDS sadarbībā ar laikrakstu „Dienas Bizness” un Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru. Reputācijas topā apkopota informācija par 150 uzņēmumu rezultātiem.

 

Jāsaka, ka būdams devītajā vietā Latvijas uzņēmumu Reputācijas topā, AS Grindeks ir līderis farmācijas uzņēmumu vidū, savukārt pirmo vietu ķīmijas uzņēmumu vidū ieņem AS „Dzintars”.

 

AS Grindeks valdes priekšsēdētājs Juris Bundulis pozitīvi vērtē ieņemto vietu: “Laba reputācija ir emocionālu un racionālu iespaidu kopums, kā ieinteresētās puses – sabiedrība, klienti, investori, darbinieki novērtē uzņēmumu. Tas nozīmē nepārtrauktu visu solījumu pildīšanu un sistemātisku, atbildīgu rīcību. Tas ir mērķtiecīgs un daudzpusīgs ilgtermiņa darbs, kas aptver sabiedriskās un profesionālās attiecības, korporatīvās sociālās atbildības projektus, dialogu ar darbiniekiem, pacientiem un citām svarīgām auditorijām. Esmu lepns par AS Grindeks reputācijas novērtējumu!”