Mutes veselības svētku programma

Pasākumi Majoru vidusskolā, Rīgas ielā 3

  • Plkst. 11.00 zobu higiēnistes Andas Mironovas lekcija pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu vecākiem par fluora tablešu lietošanu un mutes veselības profilaksi.

 

  • Plkst. 11.00-13.00 pie Majoru vidusskolas būs novietots mobilās zobārstniecības autobuss, kurā pieaugušie un bērni varēs saņemt bezmaksas informāciju par mutes veselības saglabāšanu, mutes veselības stāvokļa novērtējumu un zobu higiēnista ieteikumus.

 

  • Paralēli mutes veselības apskatēm autobusiņā bērni un pieaugušie varēs saņemt izdales materiālus par zobu un mutes dobuma kopšanu, jaunākajiem apmeklētājiem būs iespēja zīmēt un izkrāsot mutes veselības tematikai veltītus darbiņus.

 

Pasākumi Kauguru kultūras namā, Raiņa ielā 110

  • Plkst. 14.00 zobu higiēnistes Andas Mironovas lekcija pirmsskolas izglītības iestāžu audzēkņu vecākiem par fluora tablešu lietošanu un mutes veselības profilaksi.

 

  • Plkst. 14.00-18.00 mutes veselības apskates mobilās zobārstniecības autobusā. Bērniem līdz 18 gadu vecumam mutes veselības novērtējums mobilās zobārstniecības autobusā tiks veikts tikai vecāku klātbūtnē. Ikviens interesents varēs saņemt izdales materiālus par zobu un mutes dobuma kopšanu, jaunākajiem apmeklētājiem būs iespēja zīmēt un krāsot mutes veselības tematikai veltītus darbiņus.  

 

Plkst. 18.00 Jūrmalas pilsētas dome aicina bez maksas apmeklēt Latvijas Leļļu teātra izrādi „Gudrais zobiņš”.