AS Grindeks jau otro gadu organizē „Profesiju dienas skolēniem”, kuru ietvaros 30 skolēni varēs tuvāk iepazīties ar uzņēmuma profesijām, pavadot vienu darba dienu kopā ar izvēlētās profesijas speciālistu, iepazīstoties ar viņa darba pienākumiem, kā arī uzdodot un saņemot atbildes uz visiem interesējošiem jautājumiem.

Lai kļūtu par „Profesiju dienu” dalībnieku, skolēniem līdz 20. februārim uz e-pastu: profesiju.dienas@grindeks.lv jāatsūta sava kontaktinformācija un īsa motivācijas vēstule, kurā jāatbild uz jautājumiem – kāpēc Tu vēlies tuvāk iepazīt Grindeks un kāpēc Tevi interesē konkrētā profesija? Uzņēmums piedāvās iepazīties ar šādām profesijām: ķīmiķis, ķīmiķis-tehniķis, ķīmiķis-analītiķis, ķīmisko procesu tehniķis, tehniķis-analītiķis, biotehnologs, vides speciālists un farmācijas iekārtu operators.

Līdz šim Grindek» ir aktīvi ir iesaistījies „Ēnu dienās” un citos līdzīgos projektos un vienmēr ir saņēmis lielu skolēnu un studentu atsaucību. Taču, ņemot vērā farmācijas ražošanas uzņēmuma specifiku un reglamentēto tā darbību, izvērtēja, ka piedāvāt dažādu profesionāļu „ēnošanu” vienā konkrētā dienā ir apgrūtinoši. „Profesiju dienas skolēniem” būs alternatīvs, īpaši uz karjeru ķīmijas un farmācijas nozarē orientēts projekts. Pagājušajā gadā „Profesiju dienas” guva lielu atsaucību, un tajās piedalījās 28 skolēni no 15 Latvijas pilsētām un novadu centriem.

Grindeks Personāla departamenta vadītāja Dace Šaitere: „Esmu pārliecināta, ka uzņēmumā Grindeks pavadītā diena skolēniem noteikti palīdzēs pieņemt lēmumu par viņu nākotnes iecerēm – vai tālākās studijas un karjeru saistīt ar ķīmiju un farmāciju. Cilvēkiem zāles būs vajadzīgas vienmēr, tāpēc pieprasījums pēc ķīmijas un farmācijas nozares speciālistiem darba tirgū turpinās pieaugt, un ne tikai Latvijā, bet visā pasaulē!”