Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Padome

Grindeks padome apvieno uzņēmējdarbības ekspertus ar ievērojamu pieredzi starptautiskā biznesa vidē un pārstāv akcionāru intereses, un uzņēmuma statūtos noteiktajā kārtībā uzrauga valdes plānoto un veikto pasākumu atbilstību uzņēmuma turpmākās attīstības interesēm.

Padomes locekļu pilnvaru termiņš – 07.06.2019.

Padomes reglaments (128 KB)

 • Kirovs Lipmans, padomes priekšsēdētājs

  Dzimis 1940. gadā. Kirovs Lipmans ir AS Grindeks  padomes priekšsēdētājs kopš 2003.gada. K. Lipmans vienlaikus ir arī AS Kalceks un AS Tallinas farmaceitiskā rūpnīca padomes priekšsēdētājs, kā arī Grindeks  fonda Zinātnes un izglītības atbalstam valdes priekšsēdētājs. Beidzis ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1940. gadā. Kirovs Lipmans ir AS Grindeks  padomes priekšsēdētājs kopš 2003.gada. K. Lipmans vienlaikus ir arī AS Kalceks un AS Tallinas farmaceitiskā rūpnīca padomes priekšsēdētājs, kā arī Grindeks  fonda Zinātnes un izglītības atbalstam valdes priekšsēdētājs. Beidzis Ļeņingradas Dzelzceļa un transporta inženierijas institūtu, kā arī Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti, apgūstot inženiera ekonomista specialitāti. K. Lipmans ir arī lielākais AS Grindeks akcionārs – piederošo akciju īpatsvars ir 33,29%.


  Lasīt mazāk
 • Anna Lipmane, padomes priekšsēdētāja vietniece

  Dzimusi 1948. gadā. Anna Lipmane ir AS Grindeks  padomes locekle kopš 2008.gada. A. Lipmane ir sertificēta ārste-neiroloģe un Latvijas Ārstu biedrības, Latvijas Internistu biedrības, Latvijas Kardiologu biedrības un Latvijas Neirologu biedrības locekle. A. Lipmane ir viena no lielākajām AS Grindeks  akcionārēm.

 • Arkādijs Vjortkins, padomes loceklis

  Dzimis 1951. gadā. Prof. Arkādijs Vjortkins ir AS Grindeks padomes loceklis kopš 2013.gada. A.Vjortkins kopš 1989.gada ir A. Jevdokimova vārdā nosauktās Maskavas valsts medicīnas-stomatoloģijas universitātes (MVMSU) Terapijas, klīniskās farmakoloģijas un ātrās medicīniskās pal ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1951. gadā. Prof. Arkādijs Vjortkins ir AS Grindeks padomes loceklis kopš 2013.gada. A.Vjortkins kopš 1989.gada ir A. Jevdokimova vārdā nosauktās Maskavas valsts medicīnas-stomatoloģijas universitātes (MVMSU) Terapijas, klīniskās farmakoloģijas un ātrās medicīniskās palīdzības katedras vadītājs, kopš 2012.gada – MVMSU Zinātnes padomes zinātniskais sekretārs. Vienlaikus A. Vjortkins ir Krievijas Nacionālās zinātniski-praktiskās Ātrās medicīniskās palīdzības biedrības un Starptautiskās Vecuma involūcijas pētījumu biedrības prezidents, kā arī vairāku Krievijas un starptautisku organizāciju loceklis. Dr.med. A. Vjortkins ir saņēmis Krievijas nopelniem bagātā zinātnes darbinieka goda titulu un virkni citu apbalvojumu.


  Lasīt mazāk
 • Jānis Naglis, padomes loceklis

  Dzimis 1958. gadā. Jānis Naglis ir AS Grindeks  padomes loceklis kopš 2002.gada. Papildus darba pienākumiem Grindeks, J. Naglis ir Latvijas Darba devēju konfederācijas padomes loceklis, Latvijas Automobiļu federācijas prezidents un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas un ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1958. gadā. Jānis Naglis ir AS Grindeks  padomes loceklis kopš 2002.gada. Papildus darba pienākumiem Grindeks, J. Naglis ir Latvijas Darba devēju konfederācijas padomes loceklis, Latvijas Automobiļu federācijas prezidents un Latvijas Viesnīcu un restorānu asociācijas un Latvijas Tautas sporta asociācijas valdes loceklis, kā arī vairāku citu uzņēmumu un institūciju valdes un padomes loceklis. Augstāko izglītību J. Naglis ieguvis, pabeidzot Rīgas Politehnisko institūtu ar kvalifikāciju – inženieris mehāniķis.


  Lasīt mazāk
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?