Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Informācija akcionāriem

Akcionāru jautājumu un atbilžu apkopojums

1) Kas ir mainījies pēc 19.02.2021 AS Grindeks akciju izslēgšanas no biržas?

Akciju izslēgšana no biržas nozīmē vienīgi to, ka AS Grindeks akcijas vairs nav iespējams pirkt un pārdot biržā, kā arī aktuālās ziņas par AS Grindeks vairs netiek publicētas biržas mājaslapā. Akciju tirdzniecību joprojām var veikt privātos darījumos. Informācija par uzņēmumu tiek izvietota AS Grindeks mājaslapā https://www.grindeks.lv

2) Kam var pārdot AS Grindeks akcijas?

Akcijas ir iespējams pārdot privātos darījumos jebkuram interesentam, kuram ir vērtspapīru konts, pusēm vienojoties par darījuma summu un citiem nosacījumiem.

3) Kāda ir akciju cena?

Saskaņā ar AS Grindeks statūtiem, vienas akcijas nominālvērtība ir EUR 1.40. Darījuma cenu puses noteic vienošanās ceļā.

4) Kur var apskatīt informāciju par AS Grindeks, kas publicēta biržā?

Ar visu informāciju, kas publicēta biržā par AS Grindeks līdz 19.02.2021, var aplūkot pēc adreses: https://nasdaqbaltic.com/statistics/lv/instrument/LV0000100659/trading?date=2021-02-19

5) Vai tiks maksātas dividendes?

Saskaņā ar Latvijas Republikas Komerclikumu lēmuma pieņemšana par dividenžu izmaksu atrodas akcionāru sapulces kompetencē, kura par to lemj akcionāru sapulcē. Informāciju par akcionāru sapulcēm var iegūt AS Grindeks mājaslapā https://www.grindeks.lv, kā arī aicinājumi uz akcionāru sapulcēm tiek izvietoti oficiālajā izdevumā “Latvijas Vēstnesis” un laikrakstā.

6) Vai AS Grindeks var atpirkt akcijas?

Saskaņā ar Latvijas Republikas Komerclikumu AS Grindeks ir aizliegts pirkt savas akcijas.

7) Vai AS Grindeks plāno atgriezties biržā?

Šobrīd nav šāda lēmuma.

8) Kam uzdot jautājumus saistībā ar AS Grindeks akcijām?

Lūdzu sekot līdzi aktuālajai informācijai AS Grindeks mājaslapā https://www.grindeks.lv, kas varētu sniegt atbildes uz visiem radušajiem jautājumiem, neskaidrību gadījumā lūdzu rakstiet uz e-pasta adresi shares@grindeks.lv.

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu