Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Misija un vēstījums

Misija

Mūsu misija ir padarīt cilvēku dzīvi veselīgāku un vieglāku. Mēs radām vienkāršus un inovatīvus risinājumus dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Vīzija

Mūsu vīzija ir sniegt vislabāko veselības atbalstu ikvienam cilvēkam visā pasaulē un kļūt par pasaules nozīmes farmācijas uzņēmumu.

Vērtības

Cilvēcīgums – mēs godprātīgi un atbildīgi izturamies pret cilvēku veselības vajadzībām, esam atsaucīgi un gatavi palīdzēt.

 

Vienkāršība – mēs sarežģītas lietas padarām vienkāršas un darām visu, lai veselības risinājumi būtu pieejami ikvienam cilvēkam.

 

Izaugsme – mūsu produktu klāsts ir pielāgots šodienas prasībām un dinamiskajam dzīvesveidam, lai novatoriskā veidā atrisinātu veselības jautājumus.

 

Padomes priekšsēdētāja Kirova Lipmana uzruna

Sabiedrības veselība ir viena no valsts prioritārajām jomām. Būdams pasaules līmeņa farmācijas uzņēmums Baltijā un ietekmīgs spēlētājs Latvijas tautsaimniecības jomā, Grindeks jūtas līdzatbildīgs par sabiedrības veselību un notiekošo veselības aprūpes jomā un dara visu, lai veicinātu tās attīstību.

Farmācija ir nozare, kur tehnoloģijas attīstās ļoti strauji un ik gadu palielinās kvalitātes standarti. Paplašinot savu darbību, uzņēmums ik gadu ievērojamus līdzekļus iegulda ražošanas attīstībā, pētniecībā un kvalitātē. Uzņēmuma attīstība ir mūsu lepnums! Kā ilgtspējīgs un uz izaugsmi vērsts uzņēmums, Grindeks ir gandarīts, ka ir viens no vadošajiem ražotājiem Latvijā, kas ražo produktus ar augstu pievienoto vērtību. Virzoties pa attīstības ceļu, gadu laikā Grindeks ir stiprinājis vertikālās integrācijas spējas, ar saviem resursiem nodrošinot pilnu uzņēmuma ciklu – pētniecību, izstrādi, aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu ražošanu, reģistrāciju un pārdošanu.

Darbības rezultāti un uzņēmuma panākumi veicina Grindeks ieguldījumu ilgtspējīgas ekonomikas, sabiedrības un vides attīstībā. Grindeks aktīvi iesaistās korporatīvās sociālās atbildības projektos, īpaši vēršot uzmanību uz zinātnes un izglītības attīstību Latvijā. Dažādās Grindeks sociālās aktivitātes, cieša mijiedarbība ar zinātni un izglītību, pastāvīgs dialogs ar veselības nozares profesionāļiem un pacientiem, kā arī augsta sabiedrības uzticība ir galvenie veiksmes virzītāji uzņēmuma tālākai attīstībai.

Grindeks padome ir pateicīga uzņēmuma pacientiem, klientiem, partneriem un darbiniekiem un vēl ikkatram ko ļoti būtisku – labu veselību!

Ar cieņu
Kirovs Lipmans

 

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu