Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Misija un vēstījums

Misija

Mēs rūpējamies par sabiedrības veselību, savu darbinieku motivāciju un akcionāru interesēm. Mēs esam uz inovācijām balstīts un videi draudzīgs uzņēmums.

Vīzija

Mēs vēlamies kļūt par Eiropas nozīmes farmācijas uzņēmumu.

Vērtības

Darbinieki – mēs esam profesionāļi, kas izmanto savas zināšanas un prasmes, lai sasniegtu izvirzīto mērķi.

 

Kvalitāte – mēs esam atbildīgi par drošām un efektīvām zālēm, ekoloģiski tīru apkārtējo vidi un darba drošību.

 

Jaunrade – mēs virzām zinātnes un izpētes attīstību un ieviešam jaunākās tehnoloģijas.

 

Stabilitāte – mēs esam uzticami partneri, sociāli atbildīgi un cienām tradīcijas.

Padomes priekšsēdētāja Kirova Lipmana uzruna

Sabiedrības veselība ir viena no valsts prioritārajām jomām. Būdams pasaules līmeņa farmācijas uzņēmums Baltijā un ietekmīgs spēlētājs Latvijas tautsaimniecības jomā, Grindeks jūtas līdzatbildīgs par sabiedrības veselību un notiekošo veselības aprūpes jomā un dara visu, lai veicinātu tās attīstību.

Farmācija ir nozare, kur tehnoloģijas attīstās ļoti strauji un ik gadu palielinās kvalitātes standarti. Paplašinot savu darbību, uzņēmums ik gadu ievērojamus līdzekļus iegulda ražošanas attīstībā, pētniecībā un kvalitātē. Uzņēmuma attīstība ir mūsu lepnums! Kā ilgtspējīgs un uz izaugsmi vērsts uzņēmums, Grindeks ir gandarīts, ka ir viens no vadošajiem ražotājiem Latvijā, kas ražo produktus ar augstu pievienoto vērtību. Virzoties pa attīstības ceļu, gadu laikā Grindeks ir stiprinājis vertikālās integrācijas spējas, ar saviem resursiem nodrošinot pilnu uzņēmuma ciklu – pētniecību, izstrādi, aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu ražošanu, reģistrāciju un pārdošanu.

Darbības rezultāti un uzņēmuma panākumi veicina Grindeks ieguldījumu ilgtspējīgas ekonomikas, sabiedrības un vides attīstībā. Grindeks aktīvi iesaistās korporatīvās sociālās atbildības projektos, īpaši vēršot uzmanību uz zinātnes un izglītības attīstību Latvijā. Dažādās Grindeks sociālās aktivitātes, cieša mijiedarbība ar zinātni un izglītību, pastāvīgs dialogs ar veselības nozares profesionāļiem un pacientiem, kā arī augsta sabiedrības uzticība ir galvenie veiksmes virzītāji uzņēmuma tālākai attīstībai.

Grindeks padome ir pateicīga uzņēmuma pacientiem, klientiem, partneriem un darbiniekiem un vēl ikkatram ko ļoti būtisku – labu veselību!

Ar cieņu,
Kirovs Lipmans

 

Valdes priekšsēdētāja Jura Bunduļa uzruna

Farmācijas bizness ir humāni un sociāli atbildīgs, bet tas ir arī sarežģīts bizness augstas konkurences un stingru reglamentu dēļ. Šodien, viens no uzņēmuma virzītājspēkiem ir misija – palīdzēt daudziem cilvēkiem, stiprinot viņu veselību un uzlabojot viņu dzīves kvalitāti, Grindeks pamatnostādne – rūpes par sabiedrības veselību – ir nemainīga vērtība.

Mēs nepārtraukti attīstām savu biznesa modeli, kas iepriekš tika vērsts galvenokārt uz vislabāk pārdotajiem produktiem, taču šobrīd arvien vairāk uzmanības tiek vērsts uz produktu un pakalpojumu klāsta paplašināšanu. Grindeks ir vienmēr koncentrējies uz ilgtspējīgu uzņēmuma attīstību, tādēļ turpinām investēt gan produktu portfeļa paplašināšanā, gan jaunu tirgu apgūšanā. Līdztekus galvenajām terapeitiskajām grupām – sirds un asinsvadu medikamenti, pretvēža zāles un centrālo nervu sistēmu ietekmējoši medikamenti, Grindeks mērķtiecīgi paplašina savu piedāvājumu arī gastroenteroloģisko līdzekļu terapeitiskajā grupā, kā arī apzina uzņēmuma vertikālās integrācijas priekšrocības – aktīvo farmaceitisko vielu izstrāde un ražošana, izmantojot pašu resursus, no kurām tiek ražotas un piedāvātas gatavo zāļu formas.

Grindeks valdes vārdā vēlos izteikt pateicību Grindeks komandai – uzņēmumu akcionāriem par gatavību reaģēt uz mainīgām situācijām, būt atvērtiem idejām un atbildīgiem lēmumu pieņemšanas brīdī, un darbiniekiem par uzticēšanos uzņēmuma vadībai un spēju realizēt uzstādītos mērķus. Vēlos pateikties arī mūsu sadarbības partneriem, klientiem un īpaši – uzticīgajiem Grindeks pacientiem!

 

Ar cieņu,
Juris Bundulis

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?

Lai nodrošinātu pilnvērtīgu šīs vietnes lietošanas pieredzi, mēs izmantojam sīkdatnes. Lietojot šo tīmekļa vietni, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. Uzzināt vairāk

Piekrītu