Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Valde

Grindeks valde apvieno pieredzējušus uzņēmējdarbības un nozares ekspertus, tā pārstāv un vada uzņēmuma ikdienas darbības.

 • Juris Bundulis, valdes priekšsēdētājs

  Dzimis 1953.gadā. AS Grindeks valdes priekšsēdētāja amatā J. Bundulis stājās 2012.gada 9.janvārī. Juris Bundulis ir LU Bioloģijas doktors, kā arī ieguvis ķīmiķa izglītību LU Ķīmijas fakultātē. Iepriekš J. Bundulis bija LR Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks. Pirms ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1953.gadā. AS Grindeks valdes priekšsēdētāja amatā J. Bundulis stājās 2012.gada 9.janvārī. Juris Bundulis ir LU Bioloģijas doktors, kā arī ieguvis ķīmiķa izglītību LU Ķīmijas fakultātē. Iepriekš J. Bundulis bija LR Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks. Pirms tam J. Bundulis strādājis AS Grindeks par Mārketinga un tirdzniecības direktoru un Zinātnisko pētījumu un attīstības direktoru.


  Lasīt mazāk
 • Jānis Romanovskis, valdes loceklis, finanšu un administratīvais direktors

  Dzimis 1960.gadā, pabeidzis Rīgas 1. vidusskolu, absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolu. Jānis Romanovskis jau iepriekš ir strādājis uzņēmumā – bijis AS Grindeks valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes locek ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1960.gadā, pabeidzis Rīgas 1. vidusskolu, absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolu. Jānis Romanovskis jau iepriekš ir strādājis uzņēmumā – bijis AS Grindeks valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes loceklis un finanšu un administratīvais direktors. Karjeras laikā Romanovskis ir bijis valdes priekšsēdētājs farmācijas uzņēmumos Recipe plus un Sentor Farm aptiekas, kā arī bijis finanšu direktors komerccentrā Dati grupa un finanšu pārvaldes vadītājs AS Dati.


  Lasīt mazāk
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?