Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Vadības komanda

Grindeks ilgtermiņa stratēģisko virzienu izstrādāja un pārrauga vadības komanda, kuras dalībnieki pārstāv svarīgākās Grindeks biznesa attīstības funkcijas.

 • Juris Bundulis, valdes priekšsēdētājs

  Dzimis 1953.gadā. AS Grindeks valdes priekšsēdētāja amatā J.Bundulis stājās 2012.gada 9.janvārī. Juris Bundulis ir LU Bioloģijas doktors, kā arī ieguvis ķīmiķa izglītību LU Ķīmijas fakultātē. Iepriekš J. Bundulis bija LR Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks. Pirms ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1953.gadā. AS Grindeks valdes priekšsēdētāja amatā J.Bundulis stājās 2012.gada 9.janvārī. Juris Bundulis ir LU Bioloģijas doktors, kā arī ieguvis ķīmiķa izglītību LU Ķīmijas fakultātē. Iepriekš J. Bundulis bija LR Veselības ministrijas valsts sekretāra vietnieks. Pirms tam J. Bundulis strādājis AS Grindeks par Mārketinga un tirdzniecības direktoru un Zinātnisko pētījumu un attīstības direktoru.


  Lasīt mazāk
 • Jānis Romanovskis, valdes loceklis, finanšu un administratīvais direktors

  Dzimis 1960.gadā, pabeidzis Rīgas 1. vidusskolu, absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolu. Jānis Romanovskis jau iepriekš ir strādājis uzņēmumā – bijis AS Grindeks valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes locek ...
  Lasīt vairāk

  Dzimis 1960.gadā, pabeidzis Rīgas 1. vidusskolu, absolvējis Latvijas Universitātes Ekonomikas fakultāti un Rīgas Starptautiskās ekonomikas un biznesa augstskolu. Jānis Romanovskis jau iepriekš ir strādājis uzņēmumā – bijis AS Grindeks valdes priekšsēdētājs, kā arī valdes loceklis un finanšu un administratīvais direktors. Karjeras laikā Romanovskis ir bijis valdes priekšsēdētājs farmācijas uzņēmumos Recipe plus un Sentor Farm aptiekas, kā arī bijis finanšu direktors komerccentrā Dati grupa un finanšu pārvaldes vadītājs AS Dati.


  Lasīt mazāk
 • Baiba Galviņa, gatavo zāļu formu ražošanas vadītāja

  Dzimusi 1971.gadā. Absolvējusi Rīgas Stradiņa universitātes Farmācijas zinātņu fakultāti, iegūstot grādu farmācijā. Strādā Grindeks kopš 1993.gada. Šobrīd Baiba Galviņa ir gatavo zāļu formu ražošanas direktore, kā arī Grindeks fonda Zinātnes un izglītības atbalstam valdes locekle.

 • Ilmārs Stonāns, Pētniecības un attīstības departamenta vadītājs

  I. Stonāns ir dzimis 1961.gadā, Rīgā. 1985.gadā viņš absolvēja Pirogova 2. Maskavas medicīnas institūtu (Krievijā), iegūstot ārsta-biofiziķa diplomu un 1989.gadā pēc promocijas darba imunoloģijas jomā aizstāvēšanas, ieguva medicīnas zinātņu kandidāta (Dr.med.) grādu. 1992.gadā ...
  Lasīt vairāk

  I. Stonāns ir dzimis 1961.gadā, Rīgā. 1985.gadā viņš absolvēja Pirogova 2. Maskavas medicīnas institūtu (Krievijā), iegūstot ārsta-biofiziķa diplomu un 1989.gadā pēc promocijas darba imunoloģijas jomā aizstāvēšanas, ieguva medicīnas zinātņu kandidāta (Dr.med.) grādu. 1992.gadā viņš tika uzaicināts uz Heidelbergas universitāti (Vācijā) un gadu vēlāk uz Jēnas Universitāti (Vācijā), kur turpmākos gadus pavadīja imunoloģijas pētniecībā. Viņš arī vadīja Jēnas universitātes Anastezioloģijas (1996.-2003.) un Ortopēdijas (2004.-2005.) eksperimentālās laboratorijas. 2006.gadā atgriezās Latvijā un uzsāka darbu AS Grindeks kā Jauno produktu attīstības nodaļas vadītājs. Sākot ar 2013.gadu vada Pētniecības un attīstības departamentu. Dr. Ilmārs Stonāns ir vairāk nekā 25 zinātnisko publikāciju autors un vairā k nekā 5 patentu līdzautors.


  Lasīt mazāk
 • Laila Kļaviņa, Komunikācijas departamenta vadītāja

  L. Kļaviņa ir dzimusi 1974.gadā. Viņai ir Latvijas Universitātes bakalaura grāds sociālās zinātnēs un maģistra grāds starptautiskā biznesā un ekonomikā. Pirms pievienošanās Grindeks, Laila ieguva vairāk nekā desmit gadu pieredzi mārketingā un komunikācijās, uzsākot savu profes ...
  Lasīt vairāk

  L. Kļaviņa ir dzimusi 1974.gadā. Viņai ir Latvijas Universitātes bakalaura grāds sociālās zinātnēs un maģistra grāds starptautiskā biznesā un ekonomikā. Pirms pievienošanās Grindeks, Laila ieguva vairāk nekā desmit gadu pieredzi mārketingā un komunikācijās, uzsākot savu profesionālo karjeru Philip Morris International Latvijā un vēlāk pievienojoties vadošam Latvijas telekomunikāciju uzņēmumam – Lattelecom, kur laika gaitā kļuva par Korporatīvā zīmola departamenta vadītāju. Kopš 2006.gada, Laila ir Grindeks Komunikācijas departamenta vadītāja.


  Lasīt mazāk
 • Ilze Ogle, Personāla departamenta vadītāja

  I. Ogle ir dzimusi 1974.gadā. Viņa ir ieguvusi Latvijas Universitātes bakalaura grādu pedagoģijā un maģistra grādu ekonomikā. Ilzei ir vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādās jomās finanšu sektorā, tai skaitā filiāles vadīšana, pārdošanas atbalsta nodaļas vadīšana un investīciju ...
  Lasīt vairāk

  I. Ogle ir dzimusi 1974.gadā. Viņa ir ieguvusi Latvijas Universitātes bakalaura grādu pedagoģijā un maģistra grādu ekonomikā. Ilzei ir vairāk nekā 15 gadu pieredze dažādās jomās finanšu sektorā, tai skaitā filiāles vadīšana, pārdošanas atbalsta nodaļas vadīšana un investīciju departamentu vadīšana. Piecus gadus Ilze vadīja Swedbank mācību centru Latvijā. Viņai ir arī pieredze auto nozarē, kur strādāja personāla vadībā un administrācijas jomā. Ilze pievienojās Grindeks komandai 2016.gadā kā Personāla departamenta vadītāja.


  Lasīt mazāk
Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?