Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Darba piedāvājumi

AS Grindeks – vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs, aicina darbā:

Loģistikas departamenta vadītājs

Darba pienākumi:
• izstrādāt, pilnveidot un realizēt uzņēmuma loģistikas un transporta procesu koncepciju;
• sagatavot ikgadējo Loģistikas departamenta budžetu, vadīt tā saskaņošanu un aizstāvēšanu;
• kontrolēt un nodrošināt Loģistikas departamenta budžeta izpildi, pieņemt lēmumu par nepieciešamajām korekcijām to neizpildes gadījumā;
• nodrošināt piegādes plānošanu atbilstoši gada budžetam un pārdošanas prognozei;
• nodrošināt produkcijas optimālākos transportēšanas nosacījumus un piegādes laikus klientam;
• plānot Gatavās produkcijas noliktavas nākotnes attīstību (tehnika, tehnoloģijas), nodrošinot noliktavas efektīvu darbību;
• organizēt transporta un ar to saistītā servisa pakalpojumu iepirkumus;
• regulāri apkopot un iesniegt „Grindeks” vadībai apstiprinātās atskaites;
• analizēt struktūrvienības darba rezultātus, atbildēt par pieņemto lēmumu izpildi;
• vadīt, motivēt, kontrolēt savas struktūrvienības darbiniekus, nodrošinot visu struktūrvienībai noteikto uzdevumu un funkciju savlaicīgu un kvalitatīvu izpildi;
• uzturēt darbspējīgu un motivētu komandu, kur katram zināmi savi pienākumi un uzdevumi.

Prasības kandidātiem:
• augstākā izglītība, vēlams transporta loģistikas novirzienā;
• vismaz 3 gadu pieredze vadošā amatā un zināšanas darbā ar lielas komandas vadīšanu;
• prasme strādāt ar Word, Excel, PowerPoint programmām;
• labas latviešu, krievu un angļu valodas zināšanas;
• analītiska domāšana, komunikabilitāte, prasme strādāt komandā.

Mēs piedāvājam:
• stabilu atalgojumu, sociālās garantijas;
• veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu;
• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē;
• dotētas pusdienas, uzņēmuma sporta komplekss.

CV sūtīt AS Grindeks Personāla departamentam līdz 2017. gada 7. jūlijam.
E-pasts: personals@grindeks.lv
Adrese: Krustpils iela 53, Rīga, LV- 1057
Tālruņi: 67083302

Konfidencialitāti garantējam.

Validācijas speciālists

• saskaņā ar Labas Ražošanas Prakses prasībām veikt:
– aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu ražošanas procesu validācijas;
– aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu tīrīšanas procedūru validācijas;
– aktīvo farmaceitisko vielu un gatavo zāļu formu tīro telpu monitoringa rezultātu apkopošana.

• augstākā izglītība farmācijā, bioloģijā vai ķīmijā,
• vēlama vismaz 1 gada pieredze farmaceitisko produktu ražošanā vai kvalitātes kontrolē,
• labas komunikācijas spējas,
• labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas,
• iemaņas darbā ar datoru ( MS Windows, Excel, Word),
• Labas Ražošanas Prakses prasību pārzināšana tiks uzskatīta par priekšrocību.

• veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu,
• konkurētspējīgu atalgojumu,
• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē, dotētas pusdienas, iespēju izmantot uzņēmuma sporta kompleksu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam līdz 2017. gada 14. jūlijam.
Tālrunis: 67083302

PIESAKIES DARBAM Grindeks Pētniecības un attīstības, tirdzniecības vai ražošanas jomā!

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?