Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Darba piedāvājumi

AS Grindeks – vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs, aicina darbā:

ĶĪMIĶI - MIKROBIOLOGU (RŪPNIECISKO NOTEKŪDEŅU ATTĪRĪŠANAS IECIRKNĪ)

Darba pienākumi:

  • notekūdeņu ķīmisko analīžu veikšanā,
  • aktīvo dūņu mikroorganismu mikroskopēšana, raksturīgo grupu identificēšana un hidrobioloģiskā izpēte,
  • notekūdeņu pētniecības eksperimentu plānošana un izpilde;
  • priekšlikumu izstrādāšana notekūdeņu attīrīšanas efektivitātes uzlabošanai
  • nepieciešamības gadījumā darbs brīvdienās

Prasības kandidātiem:

  • augstākā izglītība ķīmijā, mikrobioloģijā, bioloģijā vai vides zinātnē,
  • prasme strādāt ar mikroskopu un citām laboratorijas iekārtām un mēraparātiem (piemēram, fermentatoriem, spektrofotometriem u.c.);
  • pieredze darbā notekūdeņu attīrīšanas jomā tiks uzskatīta par priekšrocību
  • spēja strādāt gan patstāvīgi, gan komandā, precīza un savlaicīga darba uzdevumu izpilde, augsta atbildības sajūta;
  • prasme strādāt ar MS Office (Word, Excel);
  • labas latviešu valodas, angļu valodas zināšanas.

Mēs piedāvājam:

  • veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu,
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas,
  • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē,
  • dotētas pusdienas, iespēju izmantot darbinieku autobusu un uzņēmuma sporta kompleksu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam līdz 2017. gada 31. oktobrim.

Adrese: Krustpils iela 53, Rīga, LV- 1057
Tālrunis: 67083302
E-pasts: personals@grindeks.lv
Konfidencialitāti garantējam.

PIESAKIES DARBAM Grindeks Pētniecības un attīstības, tirdzniecības vai ražošanas jomā!

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?