Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Darba piedāvājumi

AS Grindeks – vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs, aicina darbā:

Projektu administratori/-u tehniskajā departamentā

Darba pienākumi

  • piedalīties projektu izstrādē un sekot projektu realizācijas gaitai,
  • piedalīties dokumentu sagatavošanā un noformēšanā (līgumi, tehniskie uzdevumi, atskaites, prezentācijas),
  • departamenta ikdienas darba organizēšana,
  • efektīva informācijas un dokumentu plūsmas nodrošināšana,
  • telefona zvanu, e-pastu un korespondences koordinēšana,
  • veikt sapulču un citu pasākumu protokolēšanu,
  • veikt saņemto, nosūtāmo un iekšējās lietošanas dokumentu uzskaiti un reģistrēšanu,
  • sagatavot dokumentus nodošanai arhīvā,
  • veikt tiešā vadītāja rīkojumus un citu norādījumu izpildi.

Prasības kandidātiem

  • augstākā izglītība,
  • vismaz 3 gada darba pieredze līdzīgā amatā ražošanas vai būvniecības uzņēmumā,
  • teicamas latviešu, labas krievu un vēlams angļu valodas zināšanas,
  • prasme strādāt ar biroja tehniku,
  • prasme strādāt ar MS Office programmām (Word, Excel, PowerPoint, Lotus Notes),
  • vēlme attīstīt jaunas prasmes un pilnveidot zināšanas,
  • labas komunikācijas spējas, pozitīva attieksme, spēja strādāt komandā, atbildīgums un precizitāte.

Mēs piedāvājam

  • veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu,
  • stabilu atalgojumu, sociālās garantijas,
  • interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē,
  • dotētas pusdienas, iespēju izmantot darbinieku autobusu un uzņēmuma sporta kompleksu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam līdz 2017.gada 28.maijam.

Adrese: Krustpils iela 53, Rīga, LV- 1057
Tālrunis: 67083302
E-pasts: personals@grindeks.lv

Konfidencialitāti garantējam.

Ķīmiķi-analītiķi

  • veikt šķidruma hromatogrāfiskās analīzes saskaņā ar reglamentējošo dokumentāciju un atbilstoši grupas vadītāja uzdevumiem,
  • dokumentēt un izvērtēt analīžu rezultātus, saskaņā ar Labas ražošanas prakses un uzņēmuma prasībām,
  • Labas ražošanas prakses, kuras ir saistītas ar darbinieku pienākumu izpildi, zināšana un ievērošana,
  • sekot izmantojamās šķidruma hromatogrāfiskās aparatūras darba stāvoklim, veikt iekārtu kalibrēšanu vai to uzraudzību,
  • kontrolēt atbilstošo standartvielu pielietojumu analīzēs,
  • izstrādāt un saskaņot reglamentējošo dokumentāciju darbinieka kompetences ietvaros.

  • augstākā izglītība ķīmijā vai farmācijā (var būt pēdējo kursu students),
  • darba pieredze nozarē ne mazāk par 1 gadu,
  • labas latviešu, angļu un krievu valodas zināšanas,
  • prasme strādāt ar MS Office programmām (Word, Excel).

  • konkurētspējīgu atalgojumu,

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?