Izvēlies savu valsti

Grindeks meklēšana

Latvia
Izvēlne

Darba piedāvājumi

AS Grindeks – vertikāli integrēts farmācijas uzņēmums, kas nodarbojas ar zāļu un aktīvo farmaceitisko vielu izpēti, ražošanu un pārdošanu Baltijā un citās valstīs, aicina darbā:

Viesu uzņemšanas organizators

Darba pienākumi:

• pieņemt un reģistrēt apmeklētājus un viesus, sniegt tiem nepieciešamo informāciju,
• izsniegt apmeklētājiem viesu caurlaidi un viešu žurnālā atzīmēt to ierašanās un iziešanas laiku,
• atbildēt uz telefona zvaniem un sniegt nepieciešamo informāciju,
• kontrolēt datu bāzi „Grindeks Resursi”,
• sekot tehniskā aprīkojuma pareizai lietošanai pārrunu telpā, auditorijās un galerijā,
• organizēt visu iepriekšminēto telpu apkalpošanu, nepieciešamības gadījumā sagatavot kafiju/tēju viesiem,
• nodrošināt savlaicīgu dzeramā ūdens pasūtīšanu,
• darba vietā atrasties tīrā, kārtīgā un lietišķā apģērbā,
• tiešā vadītāja uzdevumā veikt citus ar darbu saistītos pienākumus.

Prasības kandidātiem:

• vispārējā vidējā, speciālā vidējā vai arodizglītība,
• līdzvērtīgā darbā, pieredze darbā ar klientu apkalšanu un viesu uzņemšanu organizācijās,
• labas komunikāciju (saskarsmes) prasmes,
• prast vadīt sarunu, arī telefonsarunu, atbilstoši lietišķās sarunas kultūrai,
• prasme strādāt ar datoru lietotāja līmenī,
• angļu un krievu valodas zināšanas sarunvalodas līmenī, lai spētu sazināties ar klientiem,
• darbā lietojamo tehnisko līdzekļu darbības principu un lietošanas noteikumu pārzināšana praksē (piemēram, kopētājs, printeris, projektors u.c.).

Mēs piedāvājam:

• veselības apdrošināšanu un nelaimes gadījumu apdrošināšanu,
• stabilu atalgojumu, sociālās garantijas,
• interesantu, dinamisku un daudzveidīgu darbu mūsdienīgā darba vidē,
• dotētas pusdienas, iespēju izmantot darbinieku autobusu un uzņēmuma sporta kompleksu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam līdz 2018.gada 2.janvārim.

Adrese: Krustpils iela 53, Rīga, LV- 1057
Tālrunis: 67083302
E-pasts: personals@grindeks.lv
Konfidencialitāti garantējam.

Mantzinis (Gatavo zāļu formu ražošanas nodaļā)

• veikt izejvielu un materiālu pieņemšanu un uzskaiti noliktavā,
• savlaicīgi nodrošināt ražošanas iecirkņus ar izejvielām un materiāliem atbilstoši iesniegtajiem pasūtījumiem,
• precīzi un savlaicīgi aizpildīt visus nepieciešamos uzskaites dokumentus,
• nodrošināt kārtību noliktavas telpās.

• vidējā tehniskā izglītība,
• prasme strādāt ar datoru (uzskaites sistēma),
• vēlama pieredze darbā noliktavā,
• atbildības izjūta, akurātība, precizitāte.

• dotētas pusdienas, darbinieku autobusu, iespēju izmantot uzņēmuma sporta kompleksu.

CV un motivācijas vēstuli sūtīt Personāla departamentam līdz 2018.gada 10.janvārim.

Elektromehānisko un elektronisko iekārtu mehāniķis AFVRN

• veikt kontrolmērinstrumentu un automātikas iekārtu darbību, tehnisko apkopi un remontu, kā arī tehniskās apkopes un remonta dokumentācijas aizpildīšanu,
• veikt elektroiekārtu ekspluatāciju, tehnisko apkopi, remontu un montāžu/demontāžu,
• veikt kontrolmērinstrumentu un automātikas iekārtu demontāžu, montāžu, remontu, uzstādīšanu un pārbaudi pēc uzstādīšanas,
• veikt AFVRN mērtrauku kalibrēšanu,
• veikt amonjaka aukstuma agregātu apkalpošanu,
• ievērot darba drošības, ugunsdrošības, personīgās higiēnas un citas reglamentējošas dokumentācijas prasības savā darba vietā un uzņēmumā kopumā.

• vidējā speciālā izglītība,
• zināšanas elektroiekārtu uzbūvē, ekspluatācijā un drošības tehnikas noteikumos,
• zināšanas kontrolmērinstrumentu un automātikas iekārtu ekspluatācijā un drošības tehnikas noteikumos uguns un sprādzienbīstamās telpās,
• zināšanas aukstuma agregātu uzbūves, ekspluatācijas un drošības tehnikas noteikumos,
• jābūt atestētam ne mazāk par Bz elektrodrošības grupu,
• vēlama darba pieredze ķīmiskajā ražošanā.

• dotētas pusdienas, iespēju izmantot darbinieku autobusu un sporta kompleksu.

PIESAKIES DARBAM Grindeks Pētniecības un attīstības, tirdzniecības vai ražošanas jomā!

Informāciju par recepšu zālēm atļauts lasīt tikai veselības aprūpes darbiniekiem. Vai jūs esat speciālists veselības aprūpes jomā?